У період з 3 по 4 жовтня в Житомирі відбудеться Перший відкритий чемпіонат Житомирської області з веслування на байдарках і каное імені Сергія Ліміновича на гребній базі "Спартак" (район Гідропарку). Їх організовує і проводить син відомого веслувальника.
Варто зазначити, що Сергій Лімінович - житомирський весляр-каноїст, майстер спорту міжнародного класу, триразовий призер Чемпіонатів світу, десятиразовий чемпіон СРСР і багаторазовий чемпіон УРСР.
В турнірі візьмуть участь більше 200 діючих спортсменів та ветеранів веслування. Серед учасників будуть навіть чемпіони Олімпійських ігор, Світу та Європи. В Житомирі чекають Юрія Чебана, Олександра Максимчука та інших іменитих спортсменів.
Організатори запрошують всіх фанів спорту долучитись до перегляду захоплюючих змагань.
- В суботу, 3 жовтня, змагання розпочнуться о 10.00 із стометрівок найменших учасників. Урочисте відкриття турніру заплановане на 14.00.
- В неділю, 4 жовтня, змагання триватимуть з 10.00 до 13.00. В цей день на старт вийдуть найдосвідченіші учасники турніру.
Вхід на захід вільний.
Програма змагань
Субота, 3 жовтня
10.00 К-1 100 м юнаки 2003-2004 р.н.
10.05 К-1 100 м юнаки 2003-2004 р.н.
10.10 К-1 100 м юнаки 2003-2004 р.н.
10.15 К-1 100 м юнаки 2003-2004 р.н.
10.20 С-1 100 м юнаки 2003-2004 р.н.
10.25 К-1 100 м дівчата 2003-2004 р.н.
10.30 К-1 100 м дівчата 2003-2004 р.н.
10.35 К-1 100 м дівчата 2003-2004 р.н.
10.45 К-1 100 м юнаки 2001-2002 р.н.
10.50 К-1 100 м юнаки 2001-2002 р.н.
10.55 К-1 100 м юнаки 2001-2002 р.н.
11.00 К-1 100 м юнаки 2001-2002 р.н.
11.05 С-1 100 м юнаки 2001-2002 р.н.
11.10 С-1 100 м юнаки 2001-2002 р.н.
11.15 К-1 100 м дівчата 2001-2002 р.н.
11.20 К-1 100 м дівчата 2001-2002 р.н.
11.25 К-1 100 м дівчата 2001-2002 р.н.
11.35 К-1 100 м юнаки 2003-2004 р.н.
11.45 К-1 100 м дівчата 2003-2004 р.н.
11.55 К-1 100 м юнаки 2001-2002 р.н.
12.00 С-1 100 м юнаки 2001-2002 р.н.
12.05 К-1 100 м дівчата 2001-2002 р.н.
12.15 К-1 200 м юнаки 1999-2000 р.н.
12.20 К-1 200 м юнаки 1999-2000 р.н.
12.25 К-1 200 м юнаки 1999-2000 р.н.
12.30 С-1 200 м юнаки 1999-2000 р.н.
12.35 С-1 200 м юнаки 1999-2000 р.н.
12.40 К-1 200 м дівчата 1999-2000 р.н.
12.45 К-1 200 м дівчата 1999-2000 р.н.
12.55 К-1 200 м чоловіки
13.00 К-1 200 м чоловіки
13.05 С-1 200 м чоловіки
13.10 К-1 200 м жінки
13.15 К-1 200 м юнаки 1999-2000 р.н.
13.20 С-1 200 м юнаки 1999-2000 р.н.
13.25 К-1 200 м дівчата 1999-2000 р.н.
13.30 К-1 200 м чоловіки
13.35 С-1 200 м чоловіки - ветерани
13.40 К-1 200 м жінки - ветерани
13.45 К-1 200 м чоловіки - ветерани
14.00 Урочисте відкриття змагань і нагородження переможців
15.00 К-1 1000 м дівчата 2003-2004 р.н.
15.01 С-1 1000 м юнаки 2003-2004 р.н.
15.30 К-1 2000 м юнаки 2003-2004 р.н.
16.00 К-1 2000 м дівчата 2001-2002 р.н.
16.01 С-1 2000 м юнаки 2001-2002 р.н.
16.30 К-1 2000 м юнаки 2001-2002 р.н.
Нагородження
Неділя, 4 жовтня
10.00 К-1 2000 м дівчата 1999-2000 р.н.
10.01 С-1 2000 м юнаки 1999-2000 р.н.
10.30 К-1 2000 м юнаки 1999-2000 р.н.
11.00 К-1 2000 м жінки
11.01 С-1 2000 м чоловіки
11.30 К-1 2000 м чоловіки
12.00 К-1 1000 м жінки - ветерани
12.10 С-1 1000 м чоловіки - ветерани
12.20 К-1 1000 м чоловіки - ветерани
Нагородження.