Ви є тут

Розклад руху автобусів: автостанція №2 (Житомир)

 
Час відпр. Автовокзал відправлення Кінцевий пункт призначення Автобус Періодичність руху автобусів
04:55 Житомир 2 Глибочок ПАЗ 3205(м)
05:00 Житомир 2 Олізарка Рута
05:05 Житомир 2 Щеніїв ПАЗ 32054
05:10 Житомир 2 Ліщин ПАЗ 4230
05:15 Житомир 2 Заможне ПАЗ 32054
05:25 Житомир 2 Коростишів ПАЗ 3205(м)
05:30 Житомир 2 Іванків Рута
05:30 Житомир 2 Київ "Київ" БАЗ 079
05:35 Житомир 2 Ріжки ПАЗ 4230
05:40 Житомир 2 Городище ПАЗ 4234
05:40 Житомир 2 Калинівка ПАЗ 4230
05:40 Житомир 2 Ст.Майдан Рута
05:50 Житомир 2 Бобрик ПАЗ 4234
05:50 Житомир 2 Осники ПАЗ 32054 ПНВТСРЧТ.
05:50 Житомир 2 Слобідка ПАЗ 32054 ПТСБВС.
05:50 Житомир 2 Туровець ПАЗ 4230
06:00 Житомир 2 Вільск I VAN
06:00 Житомир 2 Коростишів1 2 ГАЗель13
06:00 Житомир 2 Піски ПАЗ 4230 ПНВТСРЧТПТ
06:00 Житомир 2 Щербини ПАЗ 3205
06:10 Житомир 2 Дубовець ЛАЗ 695
06:10 Житомир 2 Левків ПАЗ 4234 ПНВТСРЧТПТ
06:10 Житомир 2 Яроповичі I VAN
06:15 Житомир 2 Калинівка ПАЗ 4230
06:15 Житомир 2 Київ "Київ" БАЗ 079
06:15 Житомир 2 Осикове ГАЗель12
06:15 Житомир 2 Слободище ГАЗель ПНВТСРЧТПТ
06:15 Житомир 2 Слободище ГАЗель СБВС
06:20 Житомир 2 Скоморохи ПАЗ 4230
06:20 Житомир 2 Торчин ПАЗ 32054
06:20 Житомир 2 Червоне ПАЗ 4234
06:30 Житомир 2 Вигода ЛАЗ 695
06:30 Житомир 2 Волиця ПАЗ 4230
06:30 Житомир 2 Левків ПАЗ 4234
06:30 Житомир 2 Малинівка ПАЗ 32054
06:30 Житомир 2 Піски ПАЗ 4230
06:30 Житомир 2 Романів ЛАЗ 695 ЧТПТСБВС
06:30 Житомир 2 Старосілля ПАЗ 4230
06:40 Житомир 2 Василівка ПАЗ 32054
06:40 Житомир 2 Димарка чаз 20
06:40 Житомир 2 Кодня ПАЗ 4234
06:40 Житомир 2 Коростишів ПАЗ 3205(м)
06:50 Житомир 2 К.Івановичі ПАЗ 32054
06:50 Житомир 2 Ліщин ПАЗ 4230
06:50 Житомир 2 Н.Вигода ПАЗ 32054
06:55 Житомир 2 Димарка ПАЗ 672
07:00 Житомир 2 Бистра ПАЗ 4230 ВТ
07:00 Житомир 2 Буймир ПАЗ 4230 ПТ
07:00 Житомир 2 Вереси I VAN
07:00 Житомир 2 Волиця ПАЗ 4230
07:00 Житомир 2 Київ "Київ" БАЗ 079
07:00 Житомир 2 Ліщин ПАЗ 4230 ЧТ
07:00 Житомир 2 Скоморохи ПАЗ 4230 СР
07:00 Житомир 2 Ст.Майдан ПАЗ 32054
07:10 Житомир 2 Антонівка ГАЗель13 СРПТВС
07:10 Житомир 2 Високе ПАЗ 4230
07:10 Житомир 2 Калинівка ПАЗ 4230
07:10 Житомир 2 Лука ЛАЗ 695
07:10 Житомир 2 Онишпіль ГАЗель13 ВТЧТСБ.
07:15 Житомир 2 Рудківка ЛАЗ 695
07:15 Житомир 2 Червоноармійськ Рута
07:20 Житомир 2 Андріївка Рута
07:20 Житомир 2 Вільск ПАЗ 3205
07:20 Житомир 2 Вишневе Рута 25 ПНВТСРЧТПТ
07:20 Житомир 2 М.Коровинці Рута
07:20 Житомир 2 Студениця I VAN
07:25 Житомир 2 Калинівка ПАЗ 4230
07:25 Житомир 2 Левків ПАЗ 4234 ПНВТСРЧТПТ
07:25 Житомир 2 Скоморохи ПАЗ 4230
07:30 Житомир 2 Вереси ПАЗ 4234
07:30 Житомир 2 Коростишів ПАЗ 3205(м)
07:30 Житомир 2 Піски ПАЗ 4230
07:30 Житомир 2 Пряжів ПАЗ 4230 ПНВТСРЧТПТ
07:30 Житомир 2 Ріжки ПАЗ 4230
07:35 Житомир 2 Волиця ПАЗ 4230
07:40 Житомир 2 Головенка ПАЗ 4234
07:40 Житомир 2 Торчин ПАЗ 32054
07:40 Житомир 2 Туровець ПАЗ 4230
07:45 Житомир 2 Київ "Київ" БАЗ 079
08:00 Житомир 2 Василівка ПАЗ 32054
08:00 Житомир 2 Піски ПАЗ 4230
08:05 Житомир 2 Бобровський М-Ив ЛАЗ 699
08:05 Житомир 2 Волиця ПАЗ 4230
08:05 Житомир 2 Димарка чаз 20
08:05 Житомир 2 Свидя Mercedes
08:15 Житомир 2 Іванків Рута
08:20 Житомир 2 Вереси I VAN
08:20 Житомир 2 Левків ПАЗ 4234
08:21 Житомир Н.Чортория Рута
08:30 Житомир 2 Волиця ПАЗ 4230
08:30 Житомир 2 Київ "Київ" БАЗ 079
08:40 Житомир 2 Василівка ПАЗ 32054
08:40 Житомир 2 Городище ПАЗ 4230
08:40 Житомир 2 Гуменники ПАЗ 3205
08:40 Житомир 2 Скоморохи ПАЗ 4230
08:40 Житомир 2 Троянів ПАЗ 4230
08:50 Житомир 2 Вигода ЛАЗ 695
08:50 Житомир 2 Калинівка ПАЗ 4230
08:55 Житомир 2 В.Мошківці ПАЗ 4234
09:00 Житомир 2 Коростишів ПАЗ 3205(м)
09:00 Житомир 2 Левків ПАЗ 4234
09:00 Житомир 2 Лука ЛАЗ 695
09:00 Житомир 2 Новоівницьке ЛАЗ 695
09:00 Житомир 2 Олізарка ПАЗ 4230
09:00 Житомир 2 Троща Mercedes
09:05 Житомир 2 Щеніїв ПАЗ 32054
09:07 Житомир 2 Підгородне Рута 23
09:10 Житомир 2 Соснівка ПАЗ 4234
09:15 Житомир 2 Київ "Київ" БАЗ 079
09:20 Житомир 2 Дубовець ЛАЗ 695
09:20 Житомир 2 Лука ПАЗ 4230
09:30 Житомир 2 Городище ПАЗ 32054
09:30 Житомир 2 Димарка чаз 20
09:30 Житомир 2 Кодня ПАЗ 4234
09:35 Житомир 2 Давидівка ПАЗ 32054
09:40 Житомир 2 Вереси I VAN
09:40 Житомир 2 Головино I VAN
09:45 Житомир 2 Рад.Буда ПАЗ 32054
09:45 Житомир 2 Щербини ПАЗ 3205
09:50 Житомир 2 Волиця ПАЗ 4230
10:00 Житомир 2 Калинівка ПАЗ 32054 ПТВС
10:00 Житомир 2 Київ "Київ" БАЗ 079
10:00 Житомир 2 Ліщин ПАЗ 4230
10:00 Житомир 2 Славів ПАЗ 32054 ПНВТСРЧТСБ
10:00 Житомир 2 Травневе Рута 20
10:10 Житомир 2 Василівка ПАЗ 32054
10:15 Житомир 2 Старосілля ПАЗ 4230
10:20 Житомир 2 Вереси ПАЗ 4234
10:20 Житомир 2 Крилівка ПАЗ 4234
10:20 Житомир 2 Левків ПАЗ 4234
10:20 Житомир 2 Торчин ПАЗ 32054
10:30 Житомир 2 Головенка ПАЗ 4234
10:30 Житомир 2 Зел.Діброва ПАЗ 32054 ПТСБВС
10:30 Житомир 2 Коростишів ПАЗ 3205(м)
10:30 Житомир 2 Піски ПАЗ 4230
10:30 Житомир 2 Ст.Рудня ПАЗ 32054 ЧТ.
10:30 Житомир 2 Теньківка ПАЗ 32054 ПНВТСР
10:45 Житомир 2 Київ "Київ" БАЗ 079
10:50 Житомир 2 Вигода ЛАЗ 695
10:50 Житомир 2 Городище ПАЗ 4230
10:55 Житомир 2 Волиця ПАЗ 4230
11:00 Житомир 2 Калинівка ПАЗ 4230
11:00 Житомир 2 Кодня ПАЗ 4234
11:00 Житомир 2 Лука ЛАЗ 695
11:00 Житомир 2 Скоморохи ПАЗ 4230
11:00 Житомир 2 Студениця I VAN
11:10 Житомир 2 Димарка чаз 20
11:10 Житомир 2 Осикове ГАЗель12
11:15 Житомир 2 Горбулів ПАЗ 32054
11:15 Житомир 2 Заможне ПАЗ 32054 СБ
11:20 Житомир 2 Іванків Рута
11:20 Житомир 2 Дубовець ГАЗель12
11:26 Житомир 2 Підгородне Рута 23
11:30 Житомир 2 Бобрик ПАЗ 4234
11:30 Житомир 2 Вакуленчук чаз
11:30 Житомир 2 Київ "Київ" БАЗ 079
11:30 Житомир 2 Туровець ПАЗ 4230
11:30 Житомир 2 Ходорівка Mercedes ВТЧТПТ
11:30 Житомир 2 Червоноармійськ Mercedes ПНСРСБВС
11:40 Житомир 2 Бистра ПАЗ 4230
11:40 Житомир 2 Малинівка ПАЗ 32054
11:40 Житомир 2 Стовпів Volkswagen
11:45 Житомир 2 Д.Вільські I VAN
11:50 Житомир 2 Ліщин ПАЗ 4230
11:50 Житомир 2 Н.Сали ЛАЗ 695
11:50 Житомир 2 Ст.Майдан Рута
11:55 Житомир 2 Волиця ПАЗ 4230
12:00 Житомир 2 Буймир ПАЗ 4234 СБ
12:00 Житомир 2 Вереси ПАЗ 4234
12:00 Житомир 2 Городище ПАЗ 4234
12:00 Житомир 2 Димарка ПАЗ 4234 ПНВТСРЧТПТВС
12:00 Житомир 2 Никонівка Центр Рута 20
12:00 Житомир 2 Слобідка Рута 19
12:05 Житомир 2 Щербини ПАЗ 3205
12:10 Житомир 2 Болярка ЛАЗ 695
12:10 Житомир 2 Новоівницьке ЛАЗ 695
12:15 Житомир 2 Антонівка ГАЗель13 СРПТВС
12:15 Житомир 2 Київ "Київ" БАЗ 079
12:15 Житомир 2 Онишпіль ГАЗель13 ВТЧТСБ.
12:25 Житомир 2 Биківка Mercedes ПНВТСРЧТПТВС
12:25 Житомир 2 К.Івановичі ПАЗ 32054
12:30 Житомир 2 Коростишів ПАЗ 3205(м)

 

12:30 Житомир 2 Ріжки ПАЗ 4230
12:35 Житомир 2 Підгородне Рута 23
12:40 Житомир 2 Антопіль Iveco ПНСРПТСБВС
12:40 Житомир 2 Вереси I VAN
12:40 Житомир 2 Слобідка ПАЗ 32054 ПНВТСРЧТПТ
12:40 Житомир 2 Слобідка ПАЗ 32054 СБВС
12:45 Житомир 2 Бистра ПАЗ 4230 ВТ
12:45 Житомир 2 Буймир ПАЗ 4230 ПТ
12:45 Житомир 2 Ліщин ПАЗ 4230 ЧТ
12:45 Житомир 2 Скоморохи ПАЗ 4230 СР
12:50 Житомир 2 Бердичів 2 Богдан
12:50 Житомир 2 В.Мошківці ПАЗ 4234
12:50 Житомир 2 Н.Вигода ПАЗ 32054
13:00 Житомир 2 Вигода ЛАЗ 695
13:00 Житомир 2 Головенка ПАЗ 4234
13:00 Житомир 2 Гуменники ПАЗ 3205
13:00 Житомир 2 Калинівка ПАЗ 4230
13:00 Житомир 2 Київ "Київ" БАЗ 079
13:00 Житомир 2 Лука ЛАЗ 695
13:00 Житомир 2 Скоморохи ПАЗ 4230
13:00 Житомир 2 Щеніїв ПАЗ 32054
13:10 Житомир 2 Волиця ПАЗ 4230
13:10 Житомир 2 Піски ПАЗ 4230
13:15 Житомир 2 Кодня ПАЗ 4234
13:15 Житомир 2 Романів ЛАЗ 695 ЧТПТСБВС
13:20 Житомир 2 Городище ПАЗ 4230
13:20 Житомир 2 Дубовець ЛАЗ 695
13:20 Житомир 2 Старосілля ПАЗ 4230
13:30 Житомир 2 Ліщин ПАЗ 4230
13:30 Житомир 2 Левків ПАЗ 4234
13:35 Житомир 2 Соснівка ПАЗ 4234
13:40 Житомир 2 Глибочок ПАЗ 3205(м)
13:40 Житомир 2 Коростишів ПАЗ 3205(м)
13:40 Житомир 2 Свидя Mercedes
13:45 Житомир 2 Київ "Київ" БАЗ 079
13:50 Житомир 2 Калинівка ПАЗ 4230
14:00 Житомир 2 Іванків Рута
14:00 Житомир 2 Вереси I VAN
14:00 Житомир 2 Волиця ПАЗ 4230
14:00 Житомир 2 Давидівка ПАЗ 32054
14:00 Житомир 2 Димарка ПАЗ 4234
14:00 Житомир 2 Заможне ПАЗ 32054
14:00 Житомир 2 Травневе Рута 20
14:05 Житомир Киянка ЛАЗ 695
14:10 Житомир 2 Вільск I VAN
14:15 Житомир 2 Новоівницьке ЛАЗ 695
14:15 Житомир 2 Озера Рута спв14
14:20 Житомир 2 Бистра ПАЗ 4230
14:20 Житомир 2 Торчин ПАЗ 32054
14:20 Житомир 2 Червоне ПАЗ 4234
14:30 Житомир 2 Київ "Київ" БАЗ 079
14:30 Житомир 2 М.Коровинці Рута
14:40 Житомир 2 Сколобів Рута ПТСБВС
14:40 Житомир 2 Червоноармійськ Рута ПНВТСРЧТ
14:45 Житомир 2 Коростишів ПАЗ 3205(м)
14:46 Житомир 2 Підгородне Рута 23
15:00 Житомир 2 Василівка ПАЗ 32054
15:00 Житомир 2 Волиця ПАЗ 4230
15:00 Житомир 2 Головенка ПАЗ 4234
15:00 Житомир 2 Калинівка ПАЗ 4230
15:00 Житомир 2 Калинівка ПАЗ 32054 ПТВС
15:00 Житомир 2 Н.Вигода ПАЗ 32054
15:00 Житомир 2 Славів ПАЗ 32054 ПНВТСРЧТСБ
15:00 Житомир 2 Туровець ПАЗ 4230
15:05 Житомир 2 Андріївка Рута ПТСБВС
15:05 Житомир 2 Студениця I VAN
15:15 Житомир 2 Київ "Київ" БАЗ 079
15:20 Житомир 2 Вереси I VAN
15:20 Житомир 2 Головино I VAN
15:20 Житомир 2 Малинівка ПАЗ 32054
15:20 Житомир 2 Стовпів Volkswagen
15:25 Житомир 2 Ріжки ПАЗ 4230
15:30 Житомир 2 Ліщин ПАЗ 4230
15:30 Житомир 2 Скоморохи ПАЗ 4230
15:30 Житомир 2 Червоне ПАЗ 4234
15:30 Житомир 2 Яроповичі I VAN
15:35 Житомир 2 Левків ПАЗ 4234 ПНВТСРЧТПТ
15:35 Житомир 2 Торчин фордтранзит
15:35 Житомир 2 Щербини ПАЗ 3205
15:40 Житомир 2 Піски ПАЗ 4230
15:40 Житомир 2 Ст.Майдан ПАЗ 32054
15:50 Житомир 2 Калинівка ПАЗ 4230
15:50 Житомир 2 Слобідка ПАЗ 32054
16:00 Житомир 2 Вереси ПАЗ 4234
16:00 Житомир 2 Волиця ПАЗ 4230
16:00 Житомир 2 Димарка чаз 20
16:00 Житомир 2 Київ "Київ" БАЗ 079
16:00 Житомир 2 Лука ЛАЗ 695
16:00 Житомир 2 Новоівницьке ЛАЗ 695
16:05 Житомир 2 Городище ПАЗ 4230
16:08 Житомир 2 Підгородне Рута 23
16:10 Житомир 2 Олізарка Рута
16:20 Житомир 2 Вигода ЛАЗ 695
16:20 Житомир 2 К.Івановичі ПАЗ 32054
16:20 Житомир 2 Коростишів ПАЗ 3205(м)
16:25 Житомир 2 Головенка ПАЗ 4234
16:30 Житомир 2 Василівка ПАЗ 32054
16:30 Житомир 2 Калинівка ПАЗ 4230
16:30 Житомир 2 Піски ПАЗ 4230 ПНВТСРЧТПТ
16:35 Житомир 2 Волиця ПАЗ 4230
16:40 Житомир 2 Вереси I VAN
16:40 Житомир 2 Городище ПАЗ 4234
16:40 Житомир 2 Старосілля ПАЗ 4230
16:45 Житомир 2 Київ "Київ" БАЗ 079
16:45 Житомир 2 Рад.Буда ПАЗ 32054
16:50 Житомир 2 Н.Вигода ПАЗ 32054
16:50 Житомир 2 Щеніїв ПАЗ 32054
17:00 Житомир 2 Волиця ПАЗ 4230
17:00 Житомир 2 Димарка ПАЗ 4234
17:00 Житомир 2 Скоморохи ПАЗ 4230
17:05 Житомир 2 Дубовець ЛАЗ 695
17:05 Житомир 2 Троща Mercedes
17:10 Житомир 2 Бобрик ПАЗ 4234
17:15 Житомир 2 Ліщин ПАЗ 4230
17:20 Житомир 2 Вереси ПАЗ 4234
17:20 Житомир 2 Зел.Діброва ПАЗ 32054 ПНВТСРПТСБ.
17:20 Житомир 2 Калинівка ПАЗ 4230
17:20 Житомир 2 Коростишів ПАЗ 3205(м)
17:20 Житомир 2 Науменка ПАЗ 32054
17:20 Житомир 2 Никонівка Центр Рута 20
17:20 Житомир 2 Новоівницьке ЛАЗ 695
17:20 Житомир 2 Ст.Рудня ПАЗ 32054 ЧТВС
17:30 Житомир 2 Бистра ПАЗ 4230
17:30 Житомир 2 Волиця ПАЗ 4230
17:30 Житомир 2 Д.Вільські I VAN
17:30 Житомир 2 Димарка чаз 20
17:30 Житомир 2 Київ "Київ" БАЗ 079
17:30 Житомир 2 Стовпів Volkswagen
17:35 Житомир 2 Василівка ПАЗ 32054 ПНВТСРЧТПТ
17:40 Житомир 2 Крилівка ПАЗ 4234
17:40 Житомир 2 Туровець ПАЗ 4230
17:45 Житомир 2 Антопіль I VAN
17:45 Житомир 2 Бобровський М-Ив ЛАЗ 699
17:46 Житомир 2 Підгородне Рута 23
17:50 Житомир 2 Вакуленчук чаз
17:50 Житомир 2 Гуменники ПАЗ 3205
17:50 Житомир 2 Забріддя ПАЗ 4230
17:50 Житомир 2 Ходорівка Mercedes
17:55 Житомир 2 Щербини ПАЗ 3205
18:00 Житомир 2 Левків ПАЗ 4234
18:00 Житомир 2 Лука ЛАЗ 695
18:00 Житомир 2 Троянів ПАЗ 4230
18:05 Житомир 2 Н.Сали ЛАЗ 695
18:10 Житомир 2 Заможне ПАЗ 32054
18:10 Житомир 2 Ріжки ПАЗ 4230
18:15 Житомир 2 Волиця ПАЗ 4230
18:15 Житомир 2 Київ "Київ" БАЗ 079
18:20 Житомир 2 Вереси I VAN
18:20 Житомир 2 Вертокиївка ПАЗ 4234
18:20 Житомир 2 Вигода ЛАЗ 695
18:20 Житомир 2 Давидівка ПАЗ 32054
18:30 Житомир 2 Бистра ПАЗ 4230
18:30 Житомир 2 Калинівка ПАЗ 4230
18:30 Житомир 2 Калинівка ПАЗ 32054 ПТВС
18:30 Житомир 2 Скоморохи ПАЗ 4230
18:30 Житомир 2 Старосілля ПАЗ 4230
18:40 Житомир 2 Городище ПАЗ 32054
18:40 Житомир 2 Калинівка ПАЗ 4230
18:40 Житомир 2 Торчин I VAN
18:45 Житомир 2 Димарка ПАЗ 4234
18:50 Житомир 2 Торчин ПАЗ 32054
19:10 Житомир 2 Дубовець ЛАЗ 695
19:10 Житомир 2 Червоне ПАЗ 4234
19:15 Житомир 2 Ліщин ПАЗ 4230
19:20 Житомир 2 Вереси ПАЗ 4234
19:20 Житомир 2 Свидя Mercedes
19:20 Житомир 2 Соснівка ПАЗ 4234
Додати новий коментар

Вхід через Google