Ви є тут

Розклад руху автобусів, автовокзал Житомира

 
Час відпр. Автовокзал відправлення Кінцевий пункт призначення Автобус Періодичність руху автобусів
00:00 Київ 1 Мог.Подільський Neoplan  
00:25 Київ 1 Брест Mercedes ПНСРПТСБ
00:25 Чернігів Варшава Mercedes
01:20 Харків Чернівці 1 Mercedes
02:25 Городенка Київ 1 Икарус 250  ВС-нет
02:30 Трускавецьь Київ 1 Neoplan ПНВТСБВС
02:50 Кам.Подільський Київ 1 Mercedes 3010
02:52 Кам.Подільський Київ 1 Mercedes 3010  
03:45 Хуст Київ 1 Икарус 250  
04:00 Ів.Франківськ 2 Київ 1 Икарус 250
04:50 Житомир Ст.Чоповичі Рута 19
04:50 Чернівці Київ 1 Volvo
04:55 Нововолинськ Київ 1 Икарус 250  ПН-нет
05:10 Житомир Святошино Iveco 18  
05:30 Верховина Київ 1 Mercedes
05:30 Житомир Авратин фольксваген18
05:30 Житомир Н.Волинський Рута 19
05:40 Житомир Санаторій "Дениші" ПАЗ
05:40 Житомир Святошино Iveco 18
05:50 Житомир В.Піч Рута 0
05:50 Житомир Малин Mercedes 19 СРПТСБ
05:50 Житомир Миропіль Рута 22
06:00 Житомир Киянка Рута 18 ПНВТСРЧТПТ
06:00 Житомир Киянка ЛАЗ 695 СБ
06:05 Житомир Вересна Рута 17
06:10 Житомир Катеринівка yonyi
06:15 Житомир Панасівка Рута 18
06:15 Житомир Чайківка ПАЗ 672
06:20 Житомир Малин Volkswagen
06:25 Житомир Вінниця 1 БАЗ 30
06:25 Житомир Чернігів БАЗ 079
06:25 Житомир Ярунь БАЗ 29
06:30 Ємільчине Київ 5 Mercedes 18
06:30 Житомир Малин Рута 18  
06:35 Житомир Грушки Mercedes 21
06:40 Житомир Мохначка Mercedes 21
06:40 Житомир Словечне БАЗ 079
06:40 Житомир Турчинівка Mercedes 18
06:45 Житомир Жовтий Брід БАЗ 25
06:50 Житомир В.Піч Рута 0
06:50 Житомир Малин Рута 19
06:50 Житомир Хмельницький 1 БАЗ 079
07:00 Житомир Малин Volkswagen
07:00 Житомир Н.Волинський Iveco 18
07:00 Житомир Радомишль Mercedes 18
07:00 Житомир Святошино Iveco 18
07:05 Житомир Коростень Mercedes 18
07:10 Житомир Ємільчине youyi
07:10 Житомир Романів Mercedes 21
07:20 Житомир В.Піч Рута 0
07:20 Житомир Святошино БАЗ 079
07:25 Олевськ Київ 1 ЛАЗ 699
07:30 Житомир Малин Mercedes 18
07:35 Бердичів Ємільчине Mercedes 12
07:40 Житомир Баранівка БАЗ 29
07:40 Житомир Луцьк БАЗ 079
07:40 Житомир Олевськ yonyi
07:40 Малин Хмільник БАЗ 079
07:50 Житомир В.Піч Рута 0
07:50 Житомир Радомишль Рута 18
07:50 Житомир Святошино БАЗ 079
07:55 Житомир Іршанськ БАЗ 079
08:00 Дніпро Варшава Volvo 50 ЧТ
08:00 Житомир Вінниця 1 ЗАЗ 26
08:00 Житомир Зарубинці ПАЗ 4234
08:00 Житомир Овруч Mercedes 18
08:10 Житомир Бердичів ЗАЗ 26
08:10 Житомир Нов.Чорторія Рута 19
08:10 Житомир Олевськ yonyi
08:10 Н.Волинський Київ 5 Iveco 18
08:15 Малин Станишівка Обл.Дит.Лік Mercedes 18
08:20 Житомир В.Піч Рута 0
08:25 Бердичів Малин БАЗ 079
08:25 Бердичів Овруч Mercedes 18
08:25 Житомир Стовпів фольксваген18
08:30 Житомир Макарівка Mercedes 21
08:30 Житомир Малин Mercedes 18
08:30 Житомир Рогізно Mercedes 18
08:30 Житомир Святошино Iveco 18
08:35 Житомир Пилиповичі БАЗ 25
08:35 Малин Вінниця 1 БАЗ 079
08:50 Житомир Івановичі ПАЗ 3205
08:50 Житомир Іршанськ БАЗ 079
08:50 Житомир В.Піч Рута 0
08:50 Житомир Святошино БАЗ 29
08:55 Житомир Бердичів Рута 19
08:55 Житомир Коростень Mercedes 18  ВС-нет
08:55 Житомир Миропіль Mercedes 17
09:00 Житомир Ємільчине youyi
09:00 Житомир Брусилів Mercedes 21
09:00 Житомир Суемці БАЗ 079
09:03 Житомир Ружин ГАЗель 1 ПНВТСРЧТПТ
09:03 Житомир Ружин Рута 16 СБВС
09:05 Житомир Серби youyi
09:06 Житомир Ружин Mercedes 20  
09:06 Житомир Серби youyi  
09:10 Житомир Колодяжне Mercedes 18
09:10 Житомир Н.Волинський Iveco 18
09:10 Житомир Святошино Mercedes 0
09:15 Житомир Бистріївка Mercedes 18
09:15 Житомир Житинці Mercedes 18 ПТСБВС
09:15 Житомир Малин Iveco 18 ПТСБВС
09:15 Житомир Овруч Mercedes 18
09:20 Житомир Бердичів Рута 19
09:20 Житомир Миньківці Богдан 26
09:25 Житомир Біла Церква БАЗ 079
09:25 Житомир Н.Волинський Mercedes 508
09:30 Житомир Святошино Mercedes 0
09:35 Житомир Баранівка Mercedes 17
09:35 Житомир Мар'янівка БАЗ 25
09:35 Житомир Радомишль Mercedes 18 ВС
09:35 Житомир Радомишль Volkswagen ПНВТСРЧТПТСБ
09:35 Н.Волинський Вінниця 1 Mercedes 18
09:40 Житомир Коростень БАЗ 079
09:40 Київ 1 Дубно БАЗ 29
09:45 Житомир Бердичів Рута 22
09:45 Житомир Стетківці Volkswagen
09:50 Житомир Малин Mercedes 18
09:55 Житомир Виноградівка Рута 18 ПТСБВС
10:00 Житомир Андрушки I VAN 25
10:00 Житомир Бердичів Рута 18
10:00 Житомир Вінниця 1 БАЗ 29
10:00 Житомир Святошино БАЗ 079
10:00 Житомир Словечне БАЗ 079 +10 ПТ
10:00 Житомир Словечне БАЗ 29  ПТ-нет
10:00 Харків Гдиня Mercedes  
10:05 Житомир Морозівка Mercedes 18
10:05 Житомир Романів Рута 19
10:10 Житомир Гайки Mercedes 18
10:10 Житомир Олевськ youyi
10:10 Хмільник Київ 1 ютон 29
10:15 Житомир Іршанськ Mercedes 21 ПНВТСРЧТПТ
10:15 Житомир Добринь Mercedes 18 СБВС
10:15 Житомир Короченки Volkswagen
10:20 Житомир В.Піч Рута 0
10:20 Житомир Червоне ПАЗ 4234
10:20 Кропивницький Бидгощ Setra 50
10:25 Житомир Малин БАЗ 079  ВС-нет
10:25 Житомир Ярунь Рута 22
10:25 Київ 1 Хмільник Икарус 250
10:25 Рівне Вінниця 1 БАЗ 30
10:30 Житомир Олевськ youyi
10:30 Житомир Романів фольксваген17
10:30 Житомир Святошино Mercedes 508
10:35 Житомир Дубрівка Рута 19
10:35 Житомир Малин Mercedes 18
10:35 Чернігів Чернівці Neoplan СРСБ
10:40 Вінниця 1 Луцьк БАЗ 079
10:40 Житомир Вел.Деревичі 1 Mercedes 18
10:40 Житомир Велика Глумча youyi
10:40 Житомир Лазарівка Mercedes 18
10:40 Житомир Овруч Mercedes 18
10:45 Житомир Бердичів ЗАЗ 26
10:50 Житомир Бараші ПАЗ
10:50 Житомир В.Піч Рута 0
10:50 Житомир Вінниця 1 Богдан 26
11:00 Житомир Ємільчине Mercedes 18 ВС
11:00 Житомир Іршанськ БАЗ 079
11:00 Житомир Бердичів Рута 18
11:00 Житомир Жеребки Mercedes 18
11:00 Житомир Н.Волинський Mercedes 18  ВС-нет
11:00 Житомир Фастів Mercedes 18
11:00 Житомир Ягнятин Mercedes 29
11:00 Н.Волинський Київ 5 Iveco 18
11:05 Житомир Бичова Volkswagen
11:05 Житомир Овруч Mercedes 29
11:05 Хмільник Москва "Новоясеневська" Mercedes  
11:10 Житомир Довбиш Mercedes 18
11:10 Київ 1 Кам.Подільський БАЗ 079
11:15 Житомир Бердичів ЗАЗ 26
11:15 Житомир Малин БАЗ 079
11:15 Житомир Н.Волинський Mercedes 508 ПНВТСРЧТПТ
11:20 Житомир В.Піч Рута 0
11:20 Житомир Радомишль Рута 17
11:20 Житомир Романів Рута 15
11:25 Житомир Авратин фольксваген18
11:25 Житомир Святошино Mercedes 0
11:25 Київ 1 Дубно БАЗ 29
11:30 Житомир Баранівка БАЗ 25
11:30 Житомир Грушки Mercedes 21
11:30 Житомир Лебединці ПАЗ 3205 СРСБВС
11:30 Житомир Н.Волинський БАЗ 079
11:30 Житомир Райлікарня ПАЗ 4234 ПНВТЧТПТ
11:35 Житомир Чуднів Mercedes 18 ПНВТСРЧТПТ
11:35 Коростень Вінниця 1 Икарус 250
11:40 Житомир Коростень Mercedes 18
11:45 Житомир Ружин Рута 19
11:50 Житомир В.Піч Рута 0
11:50 Житомир Миропіль ПАЗ 3205
11:50 Житомир Н.Волинський Рута 19
11:55 Київ 5 Ємільчине Mercedes 18
11:55 Хмільник Київ 1 шауляй 32
12:00 Житомир Малин Volkswagen
12:00 Житомир Олевськ yonyi
12:05 Житомир Олевськ youyi
12:05 Житомир Радомишль Рута 17
12:05 Житомир Тартак ЛАЗ 699
12:10 Житомир Святошино БАЗ 079  
12:10 Житомир Ст.Чоповичі Рута 19
12:15 Житомир Баранівка Mercedes 18
12:15 Житомир Овруч БАЗ 29  ПТ-нет
12:15 Житомир Овруч БАЗ 079 ПТ
12:15 Житомир Турчинівка Mercedes 18
12:20 Житомир Вол.Волинський Mercedes 21
12:20 Київ 1 Кам.Подільський автосан
12:20 Олевськ Київ 1 ЛАЗ 699
12:25 Житомир Коростень Mercedes 18
12:30 Житомир Іванопіль фольксваген18
12:30 Житомир Городниця Богдан 27 ПТ
12:30 Житомир Корнин Mercedes 20 ПТВС-нет 
12:30 Житомир Кропивня Mercedes 21
12:30 Житомир Малин Mercedes 19 СРПТСБВС
12:30 Житомир Н.Волинський БАЗ 079  ПТ-нет
12:30 Житомир Сущанка Mercedes 20 ПТВС
12:35 Житомир Вересна Рута 17
12:35 Житомир Святошино Mercedes 508
12:40 Житомир Брусилів Mercedes 21  ПТ-нет
12:40 Житомир Брусилів Mercedes 21 ПТ
12:40 Житомир Колодянка Mercedes 18
12:40 Житомир Лугини Volkswagen
12:45 Житомир Панасівка Рута 18
12:50 Житомир В.Піч Рута 0
12:50 Житомир Романів Mercedes 21  
12:50 Житомир Словечне БАЗ 079  ВС-нет
12:54 Житомир Вінниця 1 Mercedes 20
12:55 Житомир Радомишль Volkswagen  ПТ-нет
12:55 Житомир Радомишль ЛАЗ 699 ПТ
13:00 Житомир Бердичів Рута 22
13:00 Житомир Зарубинці ПАЗ 4234
13:00 Житомир Коростень Mercedes 18
13:00 Житомир Суслівка Mercedes 18
13:00 Київ 1 Мюнхен Neoplan СРВС
13:00 Н.Волинський Київ 5 Iveco 18
13:05 Житомир Н.Волинський БАЗ 079
13:10 Черкаси Вроцлав Setra 45
13:15 Житомир Ємільчине youyi
13:15 Житомир Базар Mercedes 18
13:15 Житомир Стовпів фольксваген18
13:15 Київ 1 Нововолинськ Икарус 250
13:20 Житомир Івановичі ПАЗ 3205
13:20 Житомир В.Піч Рута 0
13:20 Житомир Овруч Mercedes 18  ВС-нет
13:20 Житомир Радомишль Рута 18  ПТ-нет
13:20 Житомир Радомишль Рута 18 ПТ
13:20 Луцьк Вінниця 1 БАЗ 079
13:25 Житомир Іршанськ БАЗ 079
13:25 Житомир Бердичів Рута 18
13:25 Житомир Березівка Mercedes 18  ВС-нет
13:25 Житомир В.Волиця Mercedes 18 ВС
13:30 Житомир Баранівка I VAN 21
13:30 Житомир Верхівня БАЗ 079
13:30 Житомир Мохначка Mercedes 21
13:30 Житомир Святошино Mercedes 15
13:35 Житомир Олевськ youyi
13:40 Дубно Київ 1 БАЗ 29
13:40 Житомир Жовтневе youyi
13:40 Житомир Хмельницький 1 Mercedes 18
13:45 Житомир Базар Рута 13  ПТ-нет
13:45 Житомир Базар Рута 13 ПТ
13:45 Станишівка Обл.Дит.Лік Малин Mercedes 18
13:50 Житомир В.Піч Рута 0
13:50 Житомир Коростень Mercedes 18
13:50 Житомир Тульчин БАЗ 29
13:55 Житомир Киянка Рута 18 ПНВТСРЧТ
13:55 Житомир Киянка ЛАЗ 695 ПТСБВС
13:55 Житомир Пилиповичі БАЗ 25
14:00 Житомир Бердичів ЗАЗ 26
14:00 Житомир Жовтневе БАЗ 079
14:00 Житомир Ковганівка Рута 18
14:00 Житомир Миньківці Богдан 26
14:00 Житомир Романів Mercedes 18
14:00 Житомир Святошино БАЗ 079
14:05 Житомир Малин Mercedes 18
14:05 Житомир Н.Волинський БАЗ 29
14:15 Житомир Любар фольксваген18
14:15 Київ 1 Мог.Подільський Neoplan
14:20 Житомир Авратин Volkswagen  ПТ-нет
14:20 Житомир Авратин Volkswagen ПТ
14:20 Житомир Баранівка БАЗ 29
14:20 Житомир В.Піч Рута 0
14:20 Житомир Калинівка БАЗ 079
14:20 Житомир Радомишль Mercedes 18
14:20 Житомир Рокитне youyi
14:25 Житомир Іршанськ БАЗ 079
14:30 Ємільчине Київ 5 Mercedes 18
14:30 Житомир Бігунь БАЗ 079
14:30 Житомир Брониця БАЗ 079 ПНВТСРЧТСБ
14:30 Житомир Варшава ususu 25 СР
14:30 Житомир Макарівка Mercedes 21
14:30 Житомир Молочки Mercedes 15
14:30 Житомир Святошино Mercedes 508
14:30 Житомир Червона Воля БАЗ 079 ПТВС
14:35 Житомир Стетківці фольксваген18
14:40 Житомир Березники yonyi
14:40 Житомир Миропіль Рута 22
14:40 Житомир Олевськ yonyi ПТ
14:40 Мог.Подільський Київ 1 Neoplan
14:40 Хмільник Малин БАЗ 079  ПТ-нет
14:40 Хмільник Малин БАЗ 079 ПТ
14:45 Житомир Короченки Volkswagen
14:45 Житомир Н.Волинський БАЗ 29
14:50 Житомир Брусилів Mercedes 18
14:50 Житомир Катеринівка yonyi
14:50 Житомир Коростень ПАЗ 672  СБ-нет
14:50 Житомир Любар БАЗ 29
14:50 Житомир Ружин ПАЗ 672 А ПНПТВС
14:50 Малин Бердичів БАЗ 29
14:51 Житомир Радча Mercedes 29
14:55 Житомир Любар Рута 19 ПТВС
15:00 Дубно Київ 1 БАЗ 29
15:00 Житомир Баранівка Mercedes 17
15:00 Житомир Вінниця 1 БАЗ 079
15:00 Житомир Листвин БАЗ 079
15:00 Житомир Москва "Теплий Стан" Neoplan
15:00 Житомир Н.Волинський БАЗ 29
15:00 Житомир Райлікарня ПАЗ 3205  ПТ-нет
15:00 Житомир Святошино Mercedes 508
15:00 Житомир Червоне ПАЗ 4234 ПТ
15:05 Житомир Малин Рута 19
15:10 Житомир Довбиш ЛАЗ 695 ВС
15:10 Житомир Кам'яний Брід БАЗ 079  ВС-нет
15:10 Житомир Овруч Mercedes 18
15:10 Житомир Хмельницький 1 Mercedes 18 +5 ПТ
15:10 Житомир Хмельницький 1 Mercedes 18  ПТ-нет
15:10 Житомир Чайківка ПАЗ 672  ПТ-нет
15:10 Житомир Чайківка ПАЗ 672 ПТ
15:10 Київ 1 Нововолинськ БАЗ 079 ПНСРПТСБ
15:20 Житомир Березівка Mercedes 17
15:20 Житомир Овруч Mercedes 18
15:20 Житомир Почуйки Mercedes 21
15:20 Житомир Романів Рута 19
15:20 Київ 1 Олевськ youyi
15:25 Житомир Святошино БАЗ 079
15:25 Овруч Бердичів Рута 20  ПТВС-нет
15:25 Овруч Беспечна Рута 20 ПТВС
15:30 Житомир Дубрівка Рута 18
15:30 Житомир Житинці Mercedes 18 ПТСБВС
15:30 Житомир Копище youyi
15:35 Житомир Іршанськ Mercedes 18
15:40 Житомир Коростень Mercedes 18
15:40 Житомир Ружин Икарус 255  ВС-нет
15:40 Київ 1 Прага Iveco 50
15:45 Житомир Романів Mercedes 18  СБ-нет
15:50 Житомир Іванопіль Mercedes 18  ПТВС-нет
15:50 Житомир Іванопіль Mercedes 18 ПТВС
15:50 Житомир В.Піч Рута 0
15:50 Житомир Малин Volkswagen
15:50 Житомир Мог.Подільський БАЗ 29
15:50 Житомир Овруч ПАЗ 4234
15:50 Житомир Святошино Mercedes 508
15:50 Житомир Ярунь БАЗ 29
15:55 Житомир Баранівка ЛАЗ 699  ВС-нет
15:55 Житомир Ставки Рута 17
16:00 Житомир Бистріївка Mercedes 18
16:00 Житомир Рогізно Mercedes 18
16:00 Житомир Савлуки Рута 19
16:05 Житомир Колодяжне Mercedes 18  ПТ-нет
16:05 Житомир Колодяжне Mercedes 18 ПТ
16:05 Житомир Комсомольське yonyi ПТ
16:05 Житомир Коростень Volkswagen
16:05 Житомир Олевськ youyi  ПТ-нет
16:05 Ружин Бердичів ЛАЗ 695
16:10 Житомир Грушки Mercedes 21 ПТВС
16:10 Житомир Святошино Mercedes 0
16:10 Київ 1 Кам.Подільський Mercedes 3010
16:10 Київ 5 Н.Волинський БАЗ 29 ПТ
16:10 Харків Щецин Mercedes  
16:11 Київ 1 Кам.Подільський Mercedes 3010  
16:15 Житомир Липники БАЗ 079
16:15 Житомир Малин Mercedes 18
16:15 Житомир Хмельницький 2 Mercedes 17  ВТ-нет
16:15 Нововолинськ Київ 1 Neoplan
16:20 Житомир Біла Церква БАЗ 30  ПТ-нет
16:20 Житомир Біла Церква Mercedes ПТ
16:20 Житомир В.Піч Рута 0
16:20 Житомир Жовтий Брід БАЗ 25
16:20 Житомир Першотравенськ Mercedes 18  СБ-нет
16:25 Житомир Вінниця 1 Mercedes 18
16:25 Житомир Коростень Mercedes 18
16:30 Вінниця 1 Малин БАЗ 079
16:30 Житомир Миропіль Mercedes 17
16:30 Житомир Н.Волинський Mercedes 18
16:30 Житомир Святошино БАЗ 079
16:40 Житомир Авратин фольксваген18  ПТ-нет
16:40 Житомир Авратин фольксваген18 ПТ
16:40 Житомир Лебединці ПАЗ 3205 СРСБВС
16:40 Житомир Райлікарня ПАЗ 4234 ПНВТЧТПТ
16:40 Житомир Симони ПАЗ 22
16:45 Житомир Лазарівка Mercedes 18
16:45 Житомир Олевськ yonyi
16:50 Житомир В.Піч Рута 0
16:50 Житомир Виноградівка Рута 18 ПТВС
16:50 Житомир Дубрівка I VAN 24
16:50 Житомир Словечне БАЗ 079
16:55 Житомир Морозівка Mercedes 18
17:00 Ємільчине Київ 5 Mercedes 18
17:00 Житомир Вел.Цвіля youyi
17:00 Житомир Корнин Mercedes 20 ПТВС-нет 
17:00 Житомир Коростень Mercedes 18
17:00 Житомир Н.Волинський БАЗ 079 ПТВС
17:00 Житомир Святошино БАЗ 079
17:00 Житомир Сущанка Mercedes 20 ПТВС
17:00 Полтава Щецин Neoplan
17:05 Житомир Бердичів Рута 18
17:05 Житомир Вол.Волинський Mercedes 21
17:05 Кам.Подільський Київ 1 БАЗ 079
17:10 Житомир Іршанськ БАЗ 079
17:10 Житомир Жмеринка БАЗ 079
17:10 Житомир Слобідка Рута 18
17:15 Ємільчине Бердичів Рута 17
17:15 Житомир Довбиш Mercedes 18
17:15 Житомир Н.Волинський БАЗ 30
17:20 Житомир В.Піч Рута 0
17:20 Житомир Н.Волинський БАЗ 079
17:20 Житомир Радомишль Рута 17 ВС
17:20 Житомир Романів Mercedes 17
17:22 Житомир Суемці БАЗ 079
17:22 Київ 1 Хмільник ютон 29
17:25 Житомир Олевськ БАЗ 079  СБ-нет
17:30 Вінниця 1 Рівне БАЗ 30
17:30 Житомир Гайки Mercedes 18
17:30 Житомир Святошино Mercedes 508  
17:30 Житомир Фастів Mercedes 18
17:35 Житомир Коростень Mercedes 18
17:35 Київ 5 Н.Волинський БАЗ 29
17:40 Житомир Вінниця 1 Икарус 250
17:40 Житомир Вел.Деревичі 1 Mercedes 18
17:40 Житомир Рубежівка Mercedes 18
17:40 Житомир Симони ПАЗ 22
17:40 Житомир Ягнятин Mercedes 29
17:41 Житомир Брусилів Рута 18  
17:45 Житомир Мар'янівка БАЗ 25
17:50 Житомир В.Піч Рута 0
17:50 Житомир Словечне БАЗ 29  ПТ-нет
17:50 Житомир Словечне БАЗ 079 ПТ
17:50 Кам.Подільський Київ 1 автосан
17:55 Хмільник Київ 1 Икарус 250
18:00 Вінниця 1 Москва "Красногвардійська" Neoplan
18:00 Житомир Ємільчине youyi  ПТ-нет
18:00 Житомир Ємільчине youyi ПТ
18:00 Житомир Жеребки Mercedes 18
18:00 Житомир Кропивня Mercedes 21 +10 
18:00 Житомир Малин БАЗ 079
18:00 Житомир Москва "Теплий Стан" Neoplan
18:00 Житомир Радомишль Рута 17  ВС-нет
18:00 Житомир Святошино Mercedes 0
18:00 Чернігів Варшава "Заходня" Mercedes ВС
18:05 Житомир Народичі Mercedes 18  ПТ-нет
18:05 Житомир Народичі Икарус 250 ПТ
18:05 Житомир Радомишль Iveco 19  
18:10 Житомир Баранівка I VAN 21
18:10 Житомир Бердичів Рута 19
18:15 Житомир Велика Глумча youyi
18:20 Житомир Ємільчине Mercedes 30
18:20 Житомир Іршанськ БАЗ 079
18:20 Житомир Зарубинці ПАЗ 4234
18:30 Житомир Івановичі ПАЗ 3205
18:30 Житомир Малин БАЗ 079
18:30 Житомир Миропіль ЛАЗ 699 ПТ
18:30 Житомир Святошино Mercedes 0  
18:30 Київ 1 Гданськ Mercedes ЧТСБ
18:35 Житомир В.Волиця Mercedes 18
18:35 Житомир Н.Волинський Mercedes 0 ВС
18:35 Житомир Першотравневе Рута 22  ПТ-нет
18:35 Житомир Першотравневе Рута 22 ПТ
18:35 Нововолинськ Київ 1 БАЗ 079 ВТЧТПТВС
18:40 Житомир Вінниця 1 БАЗ 28
18:40 Житомир Санаторій "Дениші" ПАЗ
18:40 Хмельницький 1 Харків Mercedes
18:45 Вінниця 1 Н.Волинський ЛАЗ 697
18:45 Дніпро Варшава Volvo 50 ВС
18:50 Житомир В.Піч Рута 0
18:50 Житомир Коростень Mercedes 29
18:50 Київ 5 Ємільчине Mercedes 18
18:55 Київ 1 Варшава Mercedes
19:00 Житомир Андрушки I VAN 25
19:00 Житомир Вол.Волинський ЛАЗ 695  СБ-нет
19:00 Житомир Миропіль БАЗ 079
19:00 Житомир Радомишль Рута 18 ВС
19:00 Київ 1 Хуст Икарус 250  
19:00 Н.Волинський Київ 5 Iveco 18
19:10 Вінниця 1 Коростень Икарус 250
19:10 Чернівці Москва "Новоясеневська" Neoplan СРПТВС
19:15 Київ 1 Познань Mercedes СР
19:20 Житомир В.Піч Рута 0
19:20 Житомир Райлікарня ПАЗ 3205 ПТ-нет 
19:20 Житомир Червоне ПАЗ 4234 ПТ
19:25 Житомир Коростишів Рута 17
19:25 Житомир Тартак ЛАЗ 699
19:25 Київ 1 Хмільник шауляй 32
19:30 Житомир Добринь Mercedes 18
19:30 Житомир Святошино ususu  
19:30 Житомир Чуднів фольксваген18
19:30 Кременчук Познань Volvo
19:35 Житомир Верхівня БАЗ 079 ПТВС
19:40 Житомир Колодянка фольксваген17 ПТ
19:40 Житомир Н.Волинський Mercedes 18  ПТ-нет
19:45 Житомир Бігунь БАЗ 079
19:45 Київ 1 Валбжих Mercedes
19:50 Київ 1 Ів.Франківськ 2 Икарус 250
20:00 Житомир Іршанськ БАЗ 25 ПТСБВС
20:00 Житомир Вінниця 1 БАЗ 079
20:00 Житомир Святошино кіа  
20:05 Житомир Малин Mercedes 18
20:05 Чернівці Москва Neoplan  
20:10 Київ 1 Олевськ youyi
20:10 Київ 5 Вроцлав Mercedes
20:20 Житомир Коростень Mercedes 18
20:30 Житомир Андрушівка ГАЗель ВС
20:30 Житомир Бердичів Mercedes 16
20:55 Чернівці Харків Mercedes 711
21:00 Київ 1 Городенка Икарус 250  ВС-нет
21:10 Запоріжжя Щецин bova  
21:10 Київ 5 Ємільчине Mercedes 18
21:30 Черкаси Краків Neoplan  
22:05 Київ 1 Сокиряни Икарус 250
22:35 Київ 1 Яремча Икарус 250
22:50 Київ 1 Кишинів Икарус 250
23:00 Київ 1 Варшава Neoplan ВТЧТВС.
23:00 Київ 1 Чернівці Volvo
23:25 Харків Хмельницький 1 Mercedes
23:30 Київ 1 Трускавецьь Neoplan ЧТПТСБВС
23:50 Київ 1 Нововолинськ Neoplan
Додати новий коментар

Вхід через Google