Ви є тут

Розклад руху приміських поїздів (Житомир)

ст. Житомир  (Житомирська область / Україна) 

Обіг Маршрут прямування приб. відпр. з по
6460 крім чт.  Житомир – Коростень 05:10 2016-12-11 2017-12-09
6412 щоденно  Новоград-Вол. – Житомир 07:10 2017-03-26 2017-12-09
6461 щоденно  Коростень – Житомир 07:23 2015-10-25 2017-12-09
6461/6462 по ср., пт., нд.  Коростень – Козятин-1 07:23 07:28 2016-12-11 2017-12-09
6442 по чт., сб.  Житомир – Коростишів 07:33 2017-05-06 2017-09-30
6492 щоденно  Житомир – Фастів-1 07:38 2014-05-29 2017-12-09
6409 по ср.  Житомир – Курне 08:20 2017-05-10 2017-09-27
887/888 крім пн.  Коростень – Вінниця 09:42 09:47 2016-12-11 2017-12-09
6411 по нд.  Житомир – Новоград-Вол. 09:58 2015-12-13 2017-12-09
877 по пн.  Коростень – Житомир 10:05 2015-09-07 2017-12-09
878 по пн.  Житомир – Коростень 12:54 2017-03-26 2017-12-09
871 по пт.  Коростень – Житомир 14:09 2017-09-15 2017-12-09
871 по пт.  Коростень – Житомир 14:09 2017-03-26 2017-05-19
6491 крім вт., чт.  Фастів-1 – Житомир 14:41 2014-05-29 2017-12-09
872 по пт.  Житомир – Коростень 15:20 2017-09-15 2017-12-09
872 по пт.  Житомир – Коростень 15:20 2017-03-26 2017-05-19
882 по пт.  Житомир – Коростень 15:32 2017-09-08 2017-12-09
882 по пт.  Житомир – Коростень 15:32 2017-03-26 2017-05-26
889/890 крім пн.  Вінниця – Коростень 16:07 16:12 2016-12-11 2017-12-09
6494 крім вт., чт.  Житомир – Фастів-1 16:17 2014-05-29 2017-12-09
6441 по чт., сб.  Коростишів – Житомир 17:10 2017-05-06 2017-09-30
6410 по ср.  Курне – Житомир 17:17 2017-05-10 2017-09-27
6461/6462 по ср., пт., нд.  Козятин-1 – Коростень 17:22 17:34 2017-03-26 2017-12-09
6462 щоденно  Житомир – Коростень 17:34 2017-03-26 2017-12-09
6413 крім нд.  Житомир – Новоград-Вол. 17:40 2015-10-25 2017-12-09
875 по нд.  Коростень – Житомир 18:05 2017-03-26 2017-05-28
875 по нд.  Коростень – Житомир 18:05 2017-09-10 2017-12-09
6415 по нд.  Житомир – Новоград-Вол. 18:20 2016-03-27 2017-12-09
6092 по нд.  Житомир – Київ-Пас. (Приміський) 18:25 2017-03-26 2017-12-09
879/880 по нд.  Коростень – Козятин-1 19:37 19:42 2016-09-04 2017-05-28
879/880 по нд.  Коростень – Козятин-1 19:37 19:42 2017-09-10 2017-12-09
6463 крім ср., пт., сб.  Коростень – Житомир 20:17 2016-12-11 2017-12-09
6414 по нд.  Новоград-Вол. – Житомир 20:58 2016-03-27 2017-12-12
6089 по пт.  Київ-Пас. (Приміський) – Житомир 21:00 2016-12-11 2017-12-09
6493 щоденно  Фастів-1 – Житомир 22:27 2017-03-26 2017-12-09
6465 по пт., сб.  Коростень – Житомир 22:34 2015-12-13 2017-12-09
Додати новий коментар

Вхід через Google