Житомир не оминають увагою високопосадовці. Нещодавно був Володимир Гройсман, сьогодні завітала перша леді Марина Порошенко.
Вона відвідала 24 житомирський екологічний ліцей, де зустрілася з дітьми, батьки яких воюють на сході у зоні АТО. Марина Порошенко привезла «Книгу Миру», аби діти заповнили її своїми побажаннями, малюнками та фото. Цей проект був започаткований три роки тому, коли виникла потреба нагадати всьому світові про мир, якого так прагне Україна. Найкращими послами для цього будуть діти, які передадуть прагнення миру в кожен куточок землі.
Марина Порошенко подякувала учням, які залишили свої записи в книзі та поділилися особистим. Наприклад у Галини Литвинчук - тато військовий, він виховує її та молодшого братика сам. Він вже сім раз був в зоні АТО, кожного разу дитина понад усе прагне, аби тато повернувся додому. Для неї спілкування з першою леді було несподіваним та залишило незабутні враження.
«Дякую, що ви доєдналися до нашого проекту, започаткували ми його роки тому, після сумних подій, які розпочалися на території України, коли наші тоді ще мирні громадяни вимушені були піти захищати кордони нашої країни, нашу незалежність і цілісність. Тоді ми відчули дійсно, що найбільш незахищена верства населення – це наші діти українські, тому що вони вперше в житті відчули, що таке війна не на словах. Вони відчули і побачили це у своєму житті. Вони очікують батьків і мам, які йдуть захищати кордони нашої держави. Коли дітки з усіх куточків нашої країни записують слова про мир у цю книгу – це є своєрідна молитва за мир. Я впевнена, що вона буде почута, і завдяки цій молитві дитячій швидше настане мир у нашій державі.» - сказала Марина Порошенко.
Марина Порошенко продовжує ширити розвиток інклюзивної освіти в Україні. Житомирщина долучається до цього проекту. Дружина глави держави взяла учать в роботі тренінгу для спеціалістів психолого-медико-педагогічних консультацій, який відбувся у рамках експериментального проекту Благодійного Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».
Голові облради Ігорю Гундичу було передано проект «Медіатеки» - для переобладнання бібліотек області на сучасні відкриті простори, де діти зможуть навчатися, грати, розвиватися, комунікувати. Перша така медіатека вже працює в Запоріжжі.
Представники влади Житомирщини висловили свою підтримку інклюзивним проектам. Сподіваємося, що ця ініціатива не залишиться проектом а втілиться в життя!
- 1 просмотр
